Skip to main content

Dlaczego i jak budować więź z naturą na każdym etapie życia?

Odkryj ogromny potencjał integracji natury z Twoim życiem i wyjdź z głową pełną pomysłów do wdrożenia!

Jesteś nauczycielem, rodzicem, pedagogiem, psychologiem, managerem, animatorem albo dużo pracujesz przed komputerem? Szukasz uniwersalnych oraz skutecznych metod pracy pozwalających na regenerację oraz redukcję stresu?

Potrzebujesz rozbudzenia kreatywności nie tylko dla siebie, ale również dla grupy, z którą pracujesz? Marzysz o powiewie świeżości i działaniach opartych na najnowszej wiedzy? 

Zapisz się na webinar Dlaczego i jak budować więź z naturą na każdym etapie życia? i dowiedz się, jak ogromny potencjał kryje się w integracji natury z Twoją pracą i życiem codziennym. 

Poznaj sposoby na budowanie więzi z naturą na każdym etapie życia, aby być zdrowszym, pełnym pomysłów i zmotywowanym do działania.

A jeśli zastanawiasz się, czym jest więź z naturą i myślisz, że „las to tylko kupa drzew” i idealne tło dla rodzinnych spacerów, to… ten webinar również jest dla Ciebie! Wyjdziesz z niego z głową pełną wiedzy, inspiracji oraz nowych pomysłów, które szybko wcielisz w życie (osobiste i zawodowe). 

Czego dowiesz się z webinaru? 

 

🌍 Poznasz atrakcyjne sposoby (tzw. interwencje) na budowanie i utrwalanie więzi z naturą w zależności od wieku.

👍 Zadbasz nie tylko o swoją więź z naturą, ale przede wszystkim nauczysz się, jak pomóc innym wejść w relację z naturą i ją utrzymać. Zauważysz jak codzienne i łatwe czynności mogą w krótkim czasie wpłynąć na poprawę samopoczucia.

👩‍👦 Dowiesz się, jakie interwencje przychodzą dzieciom najłatwiej przy pogłębianiu łączności z naturą oraz w jaki sposób w codzienność wpleść atrakcyjne dla nich aktywności, które wpłyną korzystnie zarówno na zdrowie, jak i ciekawość świata.

🧑‍ Dowiesz się, jak ważne są relacje społeczne co można zaproponować nastolatkom, by interakcja z naturą była dla nich atrakcyjna, pomagała w utrzymaniu zdrowia fizycznego oraz budowała ich zaangażowanie.

Przybliżę Ci światowe kampanie i programy, które okazały się skuteczne przy promowaniu więzi z naturą u osób dorosłych. Zrozumiesz, jak ważna jest regularność, którą proponuję m.in. w moim autorskim programie „30 dni przygód w naturze”.

👵 Poznasz terapeutyczny dla seniorów wpływ kontaktu z naturą, a także dowiesz się, jakimi sposobami możesz wpłynąć na ich poprawę kondycji zdrowotnej, lepsze samopoczucie oraz zachęcić do dalszej aktywności fizycznej.

💡 Praktyczne wskazówki: otrzymasz konkretną wiedzę, którą będziesz mógł/a wdrożyć od razu! Przedstawione przeze mnie aktywności są atrakcyjne, nastawione na eksplorację, odkrywanie, doświadczanie i otwartość.

🧑‍🤝‍🧑 Podzielę się z Tobą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w budowaniu więzi z naturą.

🎁 Niespodzianka: na koniec webinaru zaplanowałam dla Ciebie prezent !😀

Plan spotkania

 

Zarezerwuj miejsce i przygotuj koniecznie coś do pisania, aby robić notatki.

 Co dokładnie na Ciebie czeka podczas webinaru? 

  1. Krótkie powitanie –  jakie doświadczenia (i dlaczego) doprowadziły mnie do tematu więzi z naturą? 

  2. Wstępczym jest więź z naturą i jakie niesie korzyści dla Twojego zdrowia, samopoczucia, kreatywności oraz wydajności?

  3. Rozwinięcie tematu – co możesz zrobić, aby czerpać wymierne i zauważalne korzyści z kontaktu z naturą?

  4. Temat główny webinaru – gotowe sposoby na aktywności, które nauczą Cię odzyskiwać spokój, pobudzą kreatywność i wpłyną na Twoje zdrowie + aktywności, które możesz oferować osobom ze swojego otoczenia lub grupie, z którą pracujesz bez względu na wiek.

  5. Podsumowanie z niespodziankąoferta dzięki, której pogłębisz wiedzę, doświadczenie i umiejętności dotyczące sposobu integracji natury z Twoją codziennością – prywatnie i zawodowo. 

Z kim się spotkasz na webinarze?

 

Mam na imię  Iwona. Jako coach, forest school leader oraz instruktorka kąpieli leśnych pomagam innym odzyskać siły, budować zdrowe nawyki i czerpać dla siebie korzyści, które dostępne są na wyciągnięcie ręki. Moją misją jest wspierać w zmianach na lepsze i pokazywać, jak mądrze i świadomie czerpać z tak łatwo dostępnych zasobów natury w życiu osobistym i zawodowym. W swojej pracy skupiam się na holistycznym rozwoju przez ruch, naturę oraz świadomy kontakt z ciałem, czego efektem są wydane przeze mnie karty „Ciało – moja ziemia”.  karty „Ciało – moja ziemia”. 

Trener więzi z naturą przewodnik

Dla kogo jest ten webinar?

 

Webinar „Dlaczego i jak budować więź z naturą na każdym etapie życia?” to pigułka wiedzy, która da Ci gotowe rozwiązania do wdrożenia od zaraz w swoim osobistym oraz zawodowym życiu. Idealna dla:

➡️ nauczycieli dbających o holistyczny rozwój uczniów i szukających metod pracy opartych na najnowszej wiedzy;

➡️ rodziców spragnionych ciekawych aktywności dla dzieci, które wspierają ich rozwój;

➡️ managerów i team leaderów dbających o dobrostan pracowników;

➡️ osób pracujących sporo przed komputerem, które potrzebują odzyskać równowagę i pobudzić się do działania;

➡️ wszystkich potrzebujących redukcji stresu, relaksacji, regeneracji, witalizacji oraz wzrostu kreatywności;

➡️ osób zainteresowanych zintegrowaniem działań zawodowych z dobrodziejstwem płynącym z natury;

➡️ każdego, kto chce pogłębić swoją osobistą więź z naturą. 

[/vc_row_inner]