Jak budować więź z naturą w szkole? Poznaj proste sposoby

Jak w prosty sposób wykorzystując kontakt z naturą zwiększyć koncentrację i efektywność nauki w szkole? Poznaj naturalne metody na to, by stworzyć idealnie warunki do nauki, bez wielkich zmian i nakładów finansowych!

✅ Jesteś nauczycielem i na co dzień z pracujesz z rozproszoną cyfryzacją młodzieżą… ciągle musisz walczyć o ich uwagę, jesteś zestresowany pracą i przebodźcowany?

✅ Nie masz pomysłu jak zmienić warunki pracy tak, by sprzyjały one uczniom, ale też nauczycielom?

✅ Masz małe pole manewru, bo warunki w szkole są ograniczone (przestrzeń, możliwości finansowe)?

✅ Szukasz uniwersalnych oraz skutecznych metod pracy pozwalających na efektywną naukę, oraz redukcję stresu

✅ Potrzebujesz rozbudzenia kreatywności nie tylko dla siebie, ale również dla grupy, z którą pracujesz? 

✅ Marzysz o powiewie świeżości i działaniach opartych na najnowszej wiedzy

✅ Nie masz zbyt wielkiego pola manewru ze względu na warunki, jakie daje nam system edukacji?

👉 Zapisz się na webinar „Jak w prosty sposób wykorzystując kontakt z naturą zwiększyć koncentrację i efektywność nauki w szkole?” i dowiedz się, jak możesz zmienić warunki pracy Twoje oraz Twoich uczniów, tak by w 100% wykorzystać Wasze możliwości.

The form you have selected does not exist.

Zapisz się na webinar, który odbędzie się 16.11.2023 o godzinie 18.00. Dla obecnych na żywo będę miała małą niespodziankę 🙂

Czego dowiesz się z webinaru? 

 

✅ Dowiesz się, że praca z naturą jest możliwa nawet bez wychodzenia z budynku szkoły.

✅ Podam konkretne metody na to, by bez wychodzenia z klasy obcować z naturą i dzięki niej zwiększyć koncentrację i zniwelować stres zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli.

✅ Dowiesz się, jak wykorzystywać spontanicznie nadarzające się okazje do tego, aby nawiązywać do natury i budować z nią więź.

✅ Dowiesz się wszystkiego na temat tworzenia przestrzeni, która będzie nawiązywała do natury oraz poznasz korzyści z tego zabiegu.

✅Poznasz proste sposoby na prace z naturą w budynku

Z kim się spotkasz na webinarze?

Mam na imię  Iwona. Jako coach, forest school leader oraz instruktorka kąpieli leśnych pomagam innym odzyskać siły, budować zdrowe nawyki i czerpać dla siebie korzyści, które dostępne są na wyciągnięcie ręki. Moją misją jest wspierać w zmianach na lepsze i pokazywać, jak mądrze i świadomie czerpać z tak łatwo dostępnych zasobów natury w życiu osobistym i zawodowym. W swojej pracy skupiam się na holistycznym rozwoju przez ruch, naturę oraz świadomy kontakt z ciałem, czego efektem są wydane przeze mnie karty „Ciało – moja ziemia”.  karty „Ciało – moja ziemia”. 
Iwona twórczyni marki Emocje w Naturze
Zapisuję się
Do zobaczenia 16.11.2023 o godzinie 18.00!