KARTY CIAŁO - MOJA ZIEMIA

Dostrzeż w naturze siebie oraz znajdź naturę w sobie. Zobacz w sobie… krajobraz!
Karty są idealne na co dzień do samodzielnej pracy z ciałem, jak również na kąpiele leśne (także dla przewodników) i dla coachów.

Spójrz na swoje ciało inaczej niż zwykle i odnajdź w nim naturalny krajobraz… Zacznij patrzeć na siebie jak na fascynującą naturę dzięki kartom ciało – moja ziemia. To karty do samodzielnej pracy z ciałem, kąpieli leśnych, coachingu i medytacji. 

A gdyby tak Twoje ciało przemówiło ludzkim głosem? Oto przykład dla inspiracji:

„Hej, co słychać? Rzucone w biegu, nie wiadomo, czy odpowiadać czy to tylko nawyk, który nie ma nic wspólnego z chęcią słuchania. Jakoś brzmi podobnie, jak mignie sylwetka w lusterku i krzywym okiem na mnie spojrzysz, ale nie poczekasz usłyszeć, co się właściwie z tym ciałem stało. 💔

Albo jak kicham i kaszle, a Ty nie usiądziesz ze mną z ciepłą herbatą i kocem, żeby pogadać jak z dobrym znajomym, tylko wciskasz mi coś, co ma pozbyć się objawów, nie przyczyny.

Czasem, jak to mówią, walę drzwiami i oknami, ale bywa, że za głośna ta Twoja muzyka codziennych spraw mnie zagłusza albo jak już usłyszysz to z furią na mnie naskakujesz – co tam znowu? Teraz mam ważniejsze sprawy!

A wiesz… Bo ja to właściwie mam Ci sporo do opowiedzenia. 💙 I znam Cię bardzo dobrze, od najmniejszej komóreczki. Mówię do Ciebie impulsami, sygnałami, „mróweczkami” w ciele, poruszeniami, całym sobą przekazuję opowieści – przez ruch i bezruch – lubię być z Tobą, całkiem serio, w dialogu. 💙

Więc dzisiaj mam pomysł na wieczór z Tobą. Weź ten swój ciepły, ulubiony napój, ☕ znajdź wygodną pozycję i zapytaj mnie „Hej ciało, co słychać?” Tylko poczekaj na moją odpowiedź, sprawdź, co będzie do Ciebie przychodzić i w jakiejś części ciała to odczuwasz… Czekam.

Twoje ciało. ✍

A co mówi Twoje ciało? Daj mu więcej czasu, przestrzeni i czułości dzięki kartom „Ciało – moja ziemia”

Biorę 🙂

Więcej opinii znajdziesz TUTAJ. 

Zobacz w sobie krajobraz

Co powiesz, jeśli zaproszę Cię do spojrzenia na swoje ciało, jak na fascynujący, leśny świat? Czy spróbowałaś/spróbowałeś kiedyś dostrzec w sobie krajobraz? Zobaczyć, że Twoje kształty mają swoje odpowiedniki w naturze?

Chcę pokazać Ci perspektywę, która zmieniła moje patrzenie na ciało. Przedstawiam Ci karty Ciało – moja ziemia. Dzięki nim:

– Zbudujesz pozytywny obraz swojego ciała
– Odkryjesz piękno cielesnych niedoskonałości
– Spojrzysz na swoje ciało z innej perspektywy
– Nawiążesz głębszą wieź z naturą
– Poczujesz się swobodnie w swoim ciele
– Zobaczysz, że jesteś niepowtarzalnym i unikalnym krajobrazem
– Zaczniesz bardziej dbać o swoje zdrowie
– Odkryjesz fascynujące podobieństwa w Twoim ciele do natury
– Poruszysz wyobraźnię do własnego rozwoju
– Pogłębisz ciepłą i serdeczną relację z ciałem na co dzień

Biorę 🙂

Chcesz traktować siebie i swoje ciało z serdeczna czułością?

Masz dość oceniania ciała przez pryzmat wyglądu?

Chcesz po prostu dobrze się ze sobą czuć?

Szukasz ukojenia i spokoju w leśnej atmosferze?

Zamów karty

Co wchodzi w skład zestawu Ciało – moja ziemia

Ciało – moja ziemia to zestaw, który przedstawia ciało jako fascynujący krajobraz, dzięki któremu zobaczysz, że szukanie podobieństw do ciała w naturze i odnajdywanie jej w sobie może być fascynującą zabawą, której efektem ubocznym jest czułość i serdeczność względem siebie. 

To także inspiracja do zadbania o siebie i chwilę wyciszenia, pogłębionej refleksji. Razem z kartami rozwiniesz relację z ciałem, duchem i naturą. To będzie tylko Twój czas.

Co wchodzi w skład zestawu Ciało – moja ziemia?

31 kart z pięknymi obrazami i aktywnościami na co dzień oraz wspierającymi kąpiele leśne, coaching, medytację i rozwój osobisty. 

E-book „Ciało – moja ziemia” w wersji elektronicznej, z którego dowiesz się o wpływie natury na percepcję ciała oraz poznasz sposoby na wykorzystywanie kart.

Autorska kąpiel leśna „Ciało – moja ziemia” (pdf+ nagranie audio na wyjście do lasu).

– Specjalnie dedykowana wodoodporna saszetka z leśnym motywem, aby zabierać karty w teren.

– Medytacja „Ciało – moja ziemia”.

Biorę!

Co tak naprawdę kupujesz?

Narzędzie na co dzień, aby pośród licznych obowiązków patrzeć na ciało z serdeczną czułością.

Świetny zestaw do pracy coachingowej, rozwojowej oraz na kąpiele leśne.

Niezapomniane i unikalne doświadczenie ciała jako naturalnego krajobrazu oraz pogłębienie więzi z (własną) naturą.

Zobacz w swoich kształtach unikalny krajobraz i patrz na ciało z serdeczną czułością.

149 zł

Kupuję

Ciało – Twój dom

Zastanawiasz się, czy to dla Ciebie? Czy będziesz umieć korzystać z kart?


Dlatego właśnie w Twoje ręce przekazuję nie tylko karty, ale też wypełniony treścią e-book, w którym wprowadzam Cię w świat pracy z kartami. 

Przeprowadzam Cię przez zagadnienia związane z ciałem, jego obrazem, opisuję dokładnie kąpiel leśną i medytację. Tłumaczę, jak się przygotować, korzystać z kart, w jakich warunkach możesz z nimi pracować. 

Boisz się takiego wydatku?

A co powiesz, jeśli zdradzę Ci, że projekt i wykonanie tego produktu to ponad rok pracy kreatywnej, koncepcyjnej i przede wszystkim artystycznej? 

Wspólnie z graficzką stworzyłyśmy karty, które dają Ci możliwość dostrzeżenia natury w sobie i siebie w naturze. Moje spostrzeżenia zostały przelane na obraz, byś Ty mogła/mógł dostrzec w kartach swoje własne piękno!

Sama forma graficzna, wydruk i opakowanie to jedno! Ale w tej cenie dostajesz e-booka opartego na badaniach naukowych, gotową kąpiel leśną w wersji audio, a także medytację. To osobne składniki, które postanowiłam połączyć z kartami dla Twojego całościowego doświadczenia. 

Masz kompletny zestaw do korzystania na co dzień, podczas coachingu, medytacji, kąpieli leśnej i pracy z ciałem. Jego wartość, to ponad 500 zł, ale ponieważ zależy mi, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z tego niezwykłego doświadczenia, cena jest unikatowa. 

Te karty odkryją przed Tobą fascynujący świat natury i patrzenia na swoje ciało jak na jej część, co owocuje serdeczną czułością względem siebie. To nowy – naturalny świat!

Zdjęcia zostały wykonane przez Dominikę Andrzejczak @kobiecosci. 

Biorę!

O mnie

Mam na imię Iwona, jestem przewodniczką i instruktorką kąpieli leśnych, coachem, prowadzę warsztaty taneczne i ruchowe.

Robiłam w życiu wiele rzeczy, które doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem. Wszystkie ścieżki wiodły do domu, które zawiera się w jednym słowie – NATURA. Ta na zewnątrz i ta wewnątrz.

Dostrzeżenie podobieństwa natury do ciała było moim pierwszym odkryciem, gdy na dobre zanurzyłam się w leśnej atmosferze. W pewnym momencie poczułam potrzebę skierowania swoich działań w stronę ruchu skupionego na kontakcie z własnym ciałem, obrazami i emocjami. Stając się coachem, połączyłam wszystkie kropeczki w holistyczne doświadczenie wspierające ciało i umysł przez coaching, ruch i naturę.

Na bazie doświadczeń i obserwacji stworzyłam karty Ciało – moja ziemia, wielomiesięczny projekt, który na celu ma pomóc w odnalezieniu piękna w sobie, dzięki naturze.

Zapraszam Cię w podróż przez ziemię – Twoje własne ciało. 

Zobacz, że jesteś niepowtarzalnym i unikalnym krajobrazem. Dostrzeż w naturze siebie oraz znajdź naturę w sobie. Zobacz, że Twoje kształty tworzą… krajobraz!

149 zł

Kupuję
Zamawiam swój egzemplarz

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo będą dobre karty Ciało - moja ziemia?

Dla kobiety, mężczyzny, matki/ojca, żony/męża, partnerki/partnera, singielki/singla, dla każdego!

Sprawdzą się idealnie na co dzień do porannych i wieczorów rytuałów, do coachingu, do kąpieli leśnych i do pracy ze sobą. 

Odkryją przed Tobą fascynujący naturalny świat, którego jesteś częścią.

Jak powstały karty?

To długa historia! Ten pomysł rozwijał się jak ziarno, a kolejne karty przychodziły mi wręcz same do głowy podczas przyglądania się różnorodnym kształtom, naturalnym krajobrazom i swojemu ciału. Sama koncepcja kart wykrystalizowała się również w lesie – pod sosną i na coachingu w naturze, a ostatecznie zobaczyłam ją w całości, bujając się na hamaku. Twórcze procesy zostały uruchomione, las zrobił swoje. 

Dlatego tak zależy mi, by ta leśna atmosfera towarzyszyła również Tobie, by otwierała w Tobie nowe pomysły, a przede wszystkim, by była źródłem Twojej pewności siebie i zdrowego, pełnego ciepła i szacunku podejścia do swojego ciała. 

Czy karty nie zniszczą się w lesie?

Karty są pokryte warstwą folii, wykonane z grubego materiału, a do ich przechowywania załączam ręcznie szytą, wodoodporną saszetkę. Została ona zaprojektowana specjalnie na karty – ma rozmiar i pojemność dedykowaną przenoszeniu kart 🙂

W jaki sposób zyskam dostęp do ebooka i kąpieli leśnej audio?

E-booka i kąpiel w wersji audio otrzymasz od razu po opłaceniu zamówienia, w wiadomości e-mail. 🙂

Jeszcze przed dostawą kart, będziesz mogła/mógł zapoznać się z ich treścią i w pełni przygotowana/przygotowany z kartami od razu będziesz w gotowości do pójścia na swoją leśną przygodę. 

Czy z kart można korzystać tylko w lesie?

Oczywiście, że nie! Jedynym ograniczeniem, jest Twoja wyobraźnia (choć tak naprawdę, to karty służą także jej pobudzeniu!). 

Z kart możesz korzystać w domu, w parku, na plaży, na spacerze. Niezbędne są Twoje myśli, Twoja głowa, Twoje ciało. To Ty jesteś tu najważniejszym elementem. 

CHCĘ TE KARTY

Zobacz w swoich kształtach unikalny krajobraz i patrz na ciało z serdeczną czułością.

149 zł

Kupuję

ZNAJDŹ SIEBIE W NATURZE I NATURĘ W SOBIE. ZOBACZ W SOBIE KRAJOBRAZ, BO CIAŁO TO TWOJA ZIEMIA.