Skip to main content

Oddychaj zdrowo!

POZNAJ SEKRETY FUNKCJONALNEGO ODDYCHANIA NA CO DZIEŃ

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak oddychasz? Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że sposób, w jaki oddychamy, ma ogromny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Dołącz do webinaru i dowiedz się, jak oddychać zdrowo, aby poprawić swoje samopoczucie i jakość życia.

Webinar odbędzie się 12 czerwca (środa) o godzinie 18.00. Zapisz się już teraz.

Co zyskasz uczestnicząc w webinarze?

✅ Poznasz różnicę między oddychaniem górnożebrowym a dolnożebrowym/przeponowym i dowiesz się, dlaczego przeponowe oddychanie jest kluczowe dla zdrowia.

✅ Zrozumiesz, jak stres i niepokój wpływają na Twój oddech i jak te zmiany mogą prowadzić do dysfunkcyjnych wzorców oddechowych.

✅ Odkryjesz, jakie choroby i dolegliwości są związane z nieprawidłowym oddychaniem,

✅ Zrozumiesz, dlaczego oddychanie przez nos jest zdrowsze od oddychania przez usta i jakie są konsekwencje tego drugiego.

✅ Dowiesz się, jak poprawić swoje wzorce oddychania i jakie są cechy funkcjonalnego oddechu, aby poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.

Dlaczego to ważne?


Oddychanie jest czymś, co robimy automatycznie, ale to, jak oddychamy, nie jest bez znaczenia. Dysfunkcyjne wzorce oddechowe mogą prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych, w tym:

  • Problemy z układem sercowo-naczyniowym (palpitacje, tachykardia)

  • Neurologiczne objawy (zawroty głowy, brak równowagi)

  • Problemy oddechowe (drażniący kaszel, ucisk w klatce piersiowej)

  • Mięśniowe bóle i skurcze

  • Problemy psychiczne (napięcie, panika)

  • Problemy żołądkowo-jelitowe (trudności z przełykaniem, refluks)

Kim jestem?

Jestem Iwona Karpińska – specjalistka lasoterapii, aromaterapii i certyfikowana instruktorka treningu oddechowego wg Butejki, coach wellbeing oraz transformacji zawodowej w metodzie CSR, instruktorka kąpieli leśnych, pomysłodawczyni kursu Trener więzi z naturą oraz wydawca kart „Ciało – moja ziemia”.

 

Oddech to fundament istnienia, klucz do zdrowia i samopoczucia, który zbyt często jest przez nas ignorowany. Metoda oddychania Butejki, którą pragnę Ci przedstawić, opiera się na przekonaniu (i badaniach), że prawidłowe oddychanie ma potężny wpływ na nasze ciało i umysł, poprawiając ogólne samopoczucie i zdrowie.

Zapisz się na webinar i oddychaj zdrowo!