Skip to main content

Warsztaty ruchowe

Połącz ciało z umysłem przez ruch. Poznaj język Twojego ciała, język ruchu - MĄDROŚĆ CIAŁA i płynącą z niego moc!

Chcę wiedzieć więcej

Mądrość ciała - poznaj jej moc!

Ciało. Znosi tak dużo! Wykonuje swoje liczne, powtarzalne procesy dzień po dniu. Idzie, biega, stoi, nosi, pracuje. Musi dzielnie radzić sobie z tym wszystkim, co mu robimy – jak jemy, ile śpimy. Jakby tego jeszcze było mało wszechobecna presja każe mu wyglądać tak, a nie inaczej. Tyle wkoło o tym ciele, a tak naprawdę niewiele z nim wspólnego. Bo gdyby tak wsłuchać się w jego mądrość, wczuć się w jego rytm, połączyć je z głową, popatrzeć z czułością to… No właśnie – co? Sprawdź!

Zrób pierwszy lub kolejny krok, aby żyć w zgodzie z Twoją naturą. Zacznij od kontaktu z własnym ciałem i ruchu, który z niego płynie. Nie potrzebujesz układów choreograficznych. Ruch jest w Tobie, bo ruch to życie. Zapraszam na warsztaty ruchowe.

JĘZYK CIAŁA, JĘZYK RUCHU
Taneczne Warsztaty Rozwojowe dla Kobiet

Taneczne warsztaty rozwojowe - pogłębisz świadomość ciała i relację z nim. Nie potrzebujesz doświadczenia tanecznego, bo zajęcia nie polegają na nauce kroków i choreografii.

Warsztaty Rozwojowe
ONLINE

Warsztaty w przygotowaniu 🙂

Tańce w kręgu – kurs w ISKRZE

Poznaj proste kroki tańców z całego świata. Tańce integracyjne, dające wsparcie i dużo radości.

Taneczne Warsztaty Rozwojowe

„Język ciała, język ruchu”

Ruch to życie! Ruch jest odzwierciedleniem naszego wewnętrznego świata, zmaterializowaniem naszych pomysłów, idei, marzeń oraz emocji. Zmiany w ruchu mogą prowadzić do zmian w naszej psychice, a zmiany życiowe do innego rodzaju ruchu.

Celem warsztatów „Mądrość ciała” jest budowanie głębszej relacji ze swoim ciałem, ugruntowanie w sobie, pogłębienie pozawerbalnej komunikacji. Tutaj nie ma żadnych powinności, narzuconych kroków i oceny. Zaproszenia ruchowe są jedynie impulsem do odkrycia Twojego ruchu i odczuwania własnego ciała oraz doświadczenia go w innej – czułej perspektywie.

Będziemy korzystać z ćwiczeń z pracy z oddechem, elementów terapii tańca, rysunku intuicyjnego, praktyk mindfullness. To wszystko w siostrzanej atmosferze – życzliwym gronie innych kobiet, które szukają drogi do siebie lub podążają jej szlakiem. Jakie korzyści wyniesiesz z warsztatów?

– Głębszą świadomość swojego ciała
– Poznasz nowy wymiar ruchu, który łączy ciało z umysłem
– Poczujesz wolność w ruchu intuicyjnym, autentycznym i improwizacjach ruchowo – tanecznych
– Popatrzysz na swoje ciało z innej perspektywy
– Odkryjesz nowy sposób czytania siebie przez ruch
– Ugruntujesz się w sobie i w swoim ciele
– Pogłębisz pozawerbalną komunikację
– Będziesz czerpać z mądrości Twojego ciała

Taneczne warsztaty rozwojowe
online

Choć ruch w grupie ma sporo korzyści, to nie znaczy, że w pojedynkę nie przynosi żadnego dobra, zwłaszcza dla osób, które – przynajmniej na początku – wolą zostać ze sobą same.

Warsztaty online są możliwe dla wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania, są zaproszeniem do eksplorowania ruchu we własnym domu i własnym zakresie. Warsztaty są w przygotowaniu.

Tańce w kręgu

Proste tańce wywodzące się z całego świata (greckie, bałkańskie, naszych sąsiadów, izraelskie), które idealnie integrują ludzi. Każdy z tańców ma jednak głębokie znaczenie. W zależności od stopnia trudności mogą być tańczone przez dzieci, młodzież i dorosłych.

To wyjątkowe tańce, które dają dużo wsparcia, tańczone po kole – figurze idealnej – dają poczucie wspólnoty i jedności, w której wszyscy są równi. Prostota ich kroków sprawia, że mogą być tańczone przez wszystkich.

Prowadzę kursy instruktorskie. Wszelkie informacje TUTAJ.

Opinie o warsztatach

Miałam poczucie, że się rozluźniłam, zniknęło napięcie w moim ciele. Cały ten czas upłynął bardzo szybko i był przyjemny. Twoja naturalność, zaangażowanie, sposób mówienia bardzo pomogły mi poczuć się komfortowo i bezpiecznie.

Miłka S.

Warsztaty ruchowe - ugruntowanie - były super! Jasne instrukcje do każdego zadania, atmosfera otwartości, szacunku i luz. To były moje pierwsze warsztaty z ruchu ciała i uważam, że bardzo dobrze wprowadziły mnie w temat kontaktu z ciałem.

Kasia J.

Rozwojowe warsztaty taneczne

Głębsza świadomość ciała

Znajdziesz oparcie i ugruntowanie w swoim ciele, połączysz je z głową i zobaczysz, jak wiele ma ono Ci do przekazania. Mądrość ciała to ogromna moc. Czerp z niej jak najwięcej.

Czułe spojrzenie i nowa perspektywa

Aktywności proponowane podczas warsztatów są zaproszeniem do spojrzenia na swoje ciało bez oceny i krytyki. Przecież to nasz sprzymierzeniec, który tyle dla nas robi! Czułość i uważność zmienia perspektywę odbioru obrazu ciała.

Wolność i nowa jakość ruchu

Nie potrzebujesz znać żadnych kroków, choreografii, układów tanecznych. Nie musisz obawiać się, jak wyglądasz w ruchu. Odkryjesz wolność, swobodę i nową jakoś ruchu w tańcu intuicyjnym, autentycznym, symbolicznym itp.

Jak żyć w zgodzie z naturą?

Zapisz się do newslettera i otrzymaj comiesięczny pakiet wiedzy, który wesprze Cię w życiu w zgodzie z Twoją naturą.

Masz pytania? Pisz śmiało.

mądrość ciała

„Ruch wpływa na to, jak się czujemy, a to jak się czujemy wpływa na to, jak się poruszamy, a to z kolie na obrazy, jakie w nas powstają”. /A. Halprin/

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Temat wiadomości

    Wiadomość