Zrób pierwszy krok do pewności siebie

Weź udział w WYZWANIU, dzięki któremu nie tylko wzmocnisz pewność siebie, ale poznasz narzędzia, które wesprą Ci w momentach zwątpienia i pozwolą Ci działać pomimo strachu.

Niezależnie, czy boisz się sprzedawać swoje produkty lub nawet mówić o własnym biznesie, pokazywać się na social mediach, prowadzić webinary czy w ogóle ruszyć do przodu ze swoim pomysłem na biznes, to wyzwanie jest jak katapulta do rozwoju Twojego biznesu. Będziemy działać, bo właśnie wtedy powstają nowe połączenia neuronowe, co gwarantuje wzrost pewności siebie. 

Wyobraź sobie, że czujesz się swobodnie podczas rozmowy z klientem, rzeczowo i spokojnie przedstawiasz mu swoje granice, mówisz o swoich produktach, jak o ulubionej książce, a live’y, relacje i webinary są dla Ciebie jak rozmowa na skype z bliską Ci osobą. Myślisz, że to niemożliwe? 

Możesz myśleć tak dalej, albo zrobić pierwszy krok do pewności siebie. 

Wyzwanie “Zrób pierwszy krok do pewności siebie” jest dla Ciebie, jeśli:

✅ Boisz się działać, bo ciągle myślisz, że Ci się nie uda
✅ Wstydzisz się mówić o swoim biznesie
✅ Źle się czujesz, gdy sprzedajesz swoje produkty
✅ Ciągle myślisz, że inni wiedzą więcej niż Ty
✅ Pozwalasz Twoim klientom wchodzić Ci na głowę
✅ Chcesz podnieść cenę, ale się boisz
✅ Nie wierzysz w siebie i swoje możliwości
✅ Nie opowiadasz o swoim biznesie, bo boisz się hejtu
✅ Nieustannie cierpisz na syndrom oszusta
✅ Masz pomysł na biznes, ale boisz się wystartować
✅ Ciągle porównujesz się do innych
✅ Słyszałaś już wszystko o pewności siebie, a nadal Ci jej brak

Jeśli choć dwa zdania opisują Twoją sytuację, to podejmij wyzwanie.

Dlaczego?

Bez pewności siebie ani rusz!

Możesz mieć wiedzę, doświadczenie, mnóstwo kompetencji, ale gdy w siebie nie wierzysz – skreślasz siebie już na samym starcie! To właśnie dlatego przekonania na swój własny temat są kluczowe. Ostatecznie, tych, którzy odnieśli sukces w biznesie, wyróżnia wiara we własne możliwości. Jeżeli boisz się, nieustannie wahasz, nie wierzysz w swój potencjał wyzwanie “Pierwszy krok do pewności siebie” jest dla Ciebie. 

Zanim stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, bo:

😯Boisz się krytyki i opinii innych osób.
😖Straciłaś nadzieję, że kiedykolwiek będzie lepiej.
😩Słyszałaś już wszystko o pewności siebie, a dalej jesteś w tym samym miejscu.
🙃Korzystałaś już ze wsparcia innych osób.

 

Musisz wiedzieć, że nasze wyzwanie:

✅ Nie opiera się tylko i wyłącznie na pracy mentalnej, ale także na metodach niekonwersacyjnych, do których zalicza się praca z ciałem.
✅ Wypełnione jest po brzegi praktycznymi ćwiczeniami, bo pewność siebie rodzi się w działaniu.
✅ Zawiera sprawdzone metody, z których korzystałyśmy w naszym życiu. 

 

Dowiedz się, co zyskasz dzięki wyzwaniu  “Zrób pierwszy krok do pewności siebie”:

➡️ Poznasz praktyczne sposoby na budowanie pewności siebie, które będziesz mogła samodzielnie stosować w razie potrzeby.
➡️ Zbudujesz nowe i wspierające Cię przekonania na swój temat.
➡️ Dostaniesz motywację do działania!
➡️ Zrozumiesz, co ruch ma wspólnego z pewnością siebie i jak może on wesprzeć Twoje działania biznesowe.
➡️ Przełamiesz blokady, które stoją na drodze Twojego rozwoju.
➡️ Zaczniesz działać (pomimo strachu) i realizować swoje plany i marzenia krok po kroku.
➡️ Grupę na Facebooku do wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami wyzwania. Bezcenne źródło inspiracji.
➡️ Wyjdziesz z tego miejsca, w którym teraz się znajdujesz, gdzie jesteś pełna obaw, niepewności i może nawet żalu!

Co konkretnie będziemy robić podczas wyzwania „Zrób pierwszy krok do pewności siebie”?

 

5 konkretnych i aktywujących do działania spotkań:

✅ 19.04.23 5 kroków do zbudowania pewności siebie w prowadzeniu biznesu online” – Metody: budowanie dystansu, kontrola głosu wewnętrznego oraz obrazu, oddechy, kotwice mocy, czucie wartości.

21.04.23 Zbuduj pewność siebie w ruchu – praktyczna sesja, dzięki której poznasz sposoby na pracę z ciałem wzmacniającą pewność siebie – Metody: praca z ciałem, choreoterapia, elementy metodyki Lowena, Labana

24.04.23 Gosia – “Buduj relacje biznesowe z pewnością siebie w biznesie” – opisanie rodzajów klientów, techniki na autoprezentację, jak budować networking

26.04.23 “Ciało pamięta” – jak na podstawie Twoich doświadczeń możesz wzmocnić pewność siebie? – sesja praktyczna w ruchu, na której doświadczysz na sobie, jak budować pewność siebie na podstawie Twoich zasobów i przeszłych pozytywnych doświadczeń. 

28.04.23 Q&A – case study: “Jak przestać się bać wystąpień publicznych: live’y, webinary, konferencje”

Od 19.04.23 do 26.04.23 codziennie na grupie będą pojawiać się praktyczne ćwiczenia aktywujące do działania i wzmacniające pewność siebie

Dodatkowo – dla chętnych – możliwość wykupienia indywidualnych sesji coachingowych z Gosia lub Iwoną wspierających pracę nad przekonaniami i rozwój biznesu.

Nie będzie Cię na spotkaniu? Nie martw się, spotkania zostaną nagrane na grupie!

Podsumowując

„Zrób pierwszy krok do pewności siebie” to:

 

➡️ 2 aktywujące spotkania pełne konkretów, dzięki którym zaczniesz działać

➡️ 2 sesje w ruchu, dzięki którym nie tylko poczujesz pewność w swoim ciele, ale dowiesz się jak ja aktywować, gdy na chwilę ją stracisz

➡️ 1 sesja Q&A, na której omówimy konkretne przypadki (case study) i odpowiemy na najbardziej nurtujące pytania

➡️ Codzienne ćwiczenia wzmacniające pewność siebie do własnej eksploracji

➡️ Specjalna grupa na FB do wymiany doświadczeń i wsparcia w procesie budowania

pewności siebie

To wszystko za 97 zł – tylko dzisiaj. 🤯

Od jutra cena wzrasta do 147 zł. 

Zapisuję się

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

➡️ Chcesz pracować nad swoim rozwojem (oraz Twojego biznesu)
➡️ Wiesz, że samo zakupienie wyzwania nie zadziała, dopóki nie będziesz go realizować
➡️ Chcesz być bardziej pewna siebie i realizować Twoje cele biznesowe (i prywatne;)
➡️ Masz gotowość na wprowadzanie nowych nawyków do swojego tygodnia

 

Ten program NIE jest dla Ciebie, jeśli:

❌ Myślisz, że samo kupienie programu wystarczy, aby coś się zmieniło i nie zamierzasz nic więcej w tym kierunku robić
❌ Nie chcesz się rozwijać
❌ Myślisz, że już nigdy strach i poczucie braku pewności Cię nie opuści

 

Pewność siebie, to nie jest brak strachu! To działanie pomimo strachu, które wynika z zaufania do siebie samego. Skoro ufasz bliskim Ci osobom, możesz zaufać również sobie! Zapisz się na wyzwanie i zrób pierwszy krok do pewności siebie! 

Zobacz, co mówią inni o współpracy z nami!

Bardzo się cieszę, że miałam możliwość porozmawiania z Gosią o moim biznesie – o moich przekonaniach z nim związanych i w sumie też o mnie samej. Gosia z wielkim wyczuciem prowadziła rozmowę (dając przestrzeń, by się otworzyć) i zadawała pytania, które doprowadziły mnie do wielu ciekawych wniosków. Zrozumiałam, gdzie tkwią moje blokady, co mogę z nimi zrobić.
Gosia jest świetnie przygotowana oraz ma fantastyczną energię, która się udziela. Po każdym naszym spotkaniu byłam gotowa na zmiany i nowe działania. To dzięki Gosi ruszyłam z projektem, który od dawna chodził mi po głowie, dlatego mówię o Gosi, że jest matką chrzestną mojego pierwszego e-booka, który właśnie tworzę. Dziękuję Gosiu!

Magdalena Kotara

Coaching u Gosi Galbas był bardzo dobrym krokiem w moim rozwoju. Dzięki naszym spotkaniom dużo rzeczy poukładało mi się w głowie i na część z nich spojrzałam z innej perspektywy. Sesje coachingowe z Gosią były przeprowadzone w profesjonalny sposób, a zarazem z miłej atmosferze, dzięki której łatwo było mi się otworzyć i mówić dokładnie to, co miałam w głowie. Odpowiednie prowadzenie rozmowy i zadawane przez Gosię pytania naprowadziły mnie na odpowiednie tory, którymi podążam do dziś :). Polecam serdecznie!

Hania Padamczyk

Bardzo dziękuję za wspaniałe sesje coachingowe! Inspirujące i wzmacniające – tak że teraz z odwagą robię kolejne kroki zmierzające do mojego celu. Dostałam ostatnio dwie propozycje pracy, więc jest coraz lepiej. Wiele słów z naszych rozmów pozostanie ze mną na długo. Polecam wszystkim!

Dobromiła Smolak

Spotkania coachingowe z Iwoną działają na mnie bardzo motywująco. Podczas sesji Iwona jest przewodnikiem, który odpowiednimi pytaniami naprowadza na rozwiązania, wywołuje obrazy które są we mnie, ale jakby uśpione. Ciekawymi zadaniami pobudza twórcze myślenie. Podczas spotkań odkrywam własne myśli – namierzam swoje ograniczenia i sposoby ich przezwyciężania – ale to właśnie dyskretna a jednocześnie na wagę złota pomoc Iwony, sprawia że jestem w stanie do nich dotrzeć. Czuję, że potrafię, mogę i działam – a z tym miałam problem. Spotkania są bardzo budujące, w cudownej, przyjaznej atmosferze. Nie dają gotowych recept ani rozwiązań – są dużo cenniejsze – sprawiają, że tych rozwiązań uczę się znajdować samodzielnie.

Anna Majewska

Dlaczego właśnie my?

Gosia Galbas Jestem online project i brand managerem. Od 2021 roku wspieram małe biznesy online w ich działaniach marketingowych oraz sprzedażowych. W 2022 roku dostałam wyróżnienie „Lwice Biznesu 2022”. W 2023 roku ukończyłam szkolenie w IMOK-u jako Brand Manager. Jestem także instruktorką jogi i z powodzeniem łączę znajomość biznesu online z pracą na rzecz dobrego samopoczucia. Wprowadzam w biznes ideę work-life integration.

Iwona Karpińskajestem autorką unikalnego projektu kart „Ciało – moja ziemia” wspierającego kobiety w patrzeniu na ciało z serdeczną życzliwością. Jako coach, instruktorka kąpieli leśnych i instruktorka tańca wspieram w holistycznym rozwoju, mając świadomość, że to nasze przekonania i praca z ciałem są miejscem przełamania blokad, co pozwala na ruszenie do przodu. Jestem autorką artykułów na temat pracy z naturą i ciałem. Moją główną misją jest prowadzenie do głębokiej więzi z (własną) naturą i aktywowanie osobistego potencjału przez coaching, ruch i naturę. Zerknij na moją stronę www.emocjewnaturze.pl 

Gotowa na wyzwanie?

Zrób pierwszy krok do pewności siebie! Czas i tak upłynie – zacznij działać już dzisiaj!

Biorę udział w wyzwaniu!