Transformacja zawodowa - znajdź sens i spełnienie w pracy

Marzysz o pracy, która nie tylko przynosi satysfakcję, ale również koresponduje z Twoimi pasjami, wartościami i talentami? Program transformacji zawodowej oparty na metodzie CSR System stworzonej przez Talent Development Institute, jest właśnie dla Ciebie. 

Chcesz czerpać radość i satysfakcję z pracy, którą wykonujesz?

Czujesz, że Twoje talenty i wartości mogą być jeszcze lepiej wykorzystane w pracy?

Zamiast frustracji związanej z obowiązkami zawodowymi wolisz spełnienie i satysfakcję zawodową?

Chcesz pracować w zgodzie ze sobą, swoimi talentami i wartościami?

Chcesz zmienić aktualną sytuację zawodową na bardziej optymalną?

Program CSR jest dla Ciebie (10 indywidualnych spotkań online). Pomógł już tysiącom klientów zbudować plan na transformację zawodową i znaleźć pracę zgodną z talentami i wartościami prowadzącą do spełnienia i satysfakcji. 

JESTEM GOTOWY/A NA ZMIANĘ

Co obejmuje Program CSR System? To 10 spotkań podczas których przechodzimy przez następujące tematy:

1

Audyt Twojej sytuacji zawodowej

Audyt Twojej aktualnej sytuacji zawodowej oraz określenie na czym naprawdę w największej mierze ma polegać Twoja rewolucja zawodowa.
2

KLUCZOWE PRZEKONANIA

Etap, podczas którego mierzysz się z przekonaniami, którymi w największym stopniu obecnie kierujesz się w swoim życiu. Zidentyfikujesz przekonania, które wspierają Twoją transformację, oraz te, które mogą Cię hamować
3

IDENTYFIKACJA TALENTÓW

Ten etap rozpoczyna pracę identyfikacji Twoich talentów, których wykorzystywanie w kontekście zawodowym będzie źródłem największego spełnienia i satysfakcji. Największą przyczyną frustracji zawodowej i chęci zmiany swojego życia bywa właśnie brak radości, satysfakcji z wykonywanych codziennie zadań.
4

TWOJE WARTOŚCI (POCZUCIE SENSU)

Na tym etapie wypracujemy, co dla Ciebie stanowi poczucie sensu w pracy. Zastosuje narzędzia do określenia Twoich wartości, które potem przełożą się na kontekst zawodowy szukając propozycji zawodowych.
5

MISJA ŻYCIOWA

Istotnym etapem metody CSR jest doprowadzenie do wypracowania misji życiowej i zawodowej, która będzie potem dla Ciebie drogowskazem do podejmowania ważnych decyzji zawodowych.
6

OPRACOWANIE PLANU

Czyli wdrożenie marzeń w życie. Na tym etapie będziesz już przechodził/a do działania, do wyboru najlepszej dla siebie opcji zawodowej, a następnie opracowania planu, który doprowadzi Cię do tej zmiany.
7

PRACA Z SABOTAŻYSTAMI

Zmierzenie się także z sabotażystami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Zidentyfikujemy i przepracujemy czynniki, które mogą Cię powstrzymywać od osiągnięcia Twoich celów.

Dlaczego Career Steps Revolution?

Metoda ta została opracowana przez Talent Development Institute by Ela Krokosz w wyniku wieloletniej pracy z osobami w kontekście ich skuteczniejszego zarządzania własnymi talentami, budowania ścieżki zawodowej opartej o ich pasje, wartości i talenty. Metoda CSR System jest szczególnie adresowana do pracy z osobami, które:

➡️ Mają już minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
➡️ Są w wieku od 30 do 55 lat
➡️ Nie chcą kontynuować obecnej kariery, pragną zmiany zawodowej
➡️ Zależy im na tym, aby pracować z pasją i poczuciem sensu.

TO COŚ DLA MNIE!

Jak wygląda współpraca?

1. Zapisujesz się na Program.

2. Ustalamy daty naszych cotygodniowych spotkań.

3. Przed każdym spotkaniem dostajesz zadanie do wykonania (praca własna jest niezbędnym składnikiem programu. Ja dostarczam Ci narzędzia, dzięki którym pogłębiasz poszczególne etapy procesu. Zadania są obowiązkowe dla powodzenia procesu).

4. Spotykamy się na cotygodniowych sesjach przez 10 tygodni na około godzinę.

Dlaczego to właśnie ja mam być Twoich coachem w transformacji zawodowej?

 Najprawdopodobniej jesteś aktualnie w punkcie, w którym ja byłam kiedyś…

Sama przechodziłam kilka transformacji, niestety ucząc się na własnych błędach, bo nie udało mi się wówczas trafić na taki program. Postanowiłam pomóc osobom takim jak ja kiedyś w roli coachki, byś właśnie Ty mógł/a szybciej i skuteczniej znaleźć swoją drogę zawodową.

 Jak wyglądała moja droga?

Moja pierwsza transformacja była związana ze zmianą miejsca zamieszkania i przerzucania się na drugą ścieżkę rozwoju zawodowego, która mnie pasjonowała, czyli pracę z ciałem i ruchem. Szło mi bardzo dobrze, aż do pandemii, kiedy straciłam pracę z dnia na dzień.

 Bardzo szybko się przekwalifikowałam, wykorzystując moje talenty (pisanie, znajomości techniczne) i znalazłam pracę zdalną, która spełniała równocześnie moją potrzebę niezależności od miejsca.

 Ostatnia moja transformacja to już moje miejsce docelowe, które łączy wszystkie ważne dla mnie dziedziny i umiejętności, a jednocześnie bardzo mnie satysfakcjonuje. To praca z ciałem, umysłem (coaching) oraz naturą.

 To również dzięki niej i coachingowi rozwinęłam skrzydła, założyłam własną firmę, wydałam karty „Ciało – moja ziemia”, prowadzę swój kurs „Trener więzi z naturą”, obecnie specjalizuje się w aromaterapii również oraz metodzie oddechowej Butejki. Dobiłam do brzegu i rozwijam to, co kocham.

DLA KOGO NIE JEST METODA CSR?

Program to ciągła praca ze sobą. Jeśli nie masz przestrzeni na to, by wykonywać cotygodniowe zadania, to ten proces nie jest dla Ciebie. 

Ja dostarczam Ci narzędzia, zadania oraz prowadzę proces, ale Twoje zaangażowanie jest kluczowe dla powodzenia całego przedsięwzięcia.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Zmień swoje życie zawodowe na lepsze już teraz. Czas i tak upłynie.

JESTEM GOTOWY/A NA ZMIANĘ

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Nie masz pewności, czy program jest dla Ciebie? Zapisz się na 30 – minutową konsultację, podczas której to sprawdzimy i dowiesz się, więcej o programie. Wyślij do mnie wiadomość przez formularz. 

CHCĘ ZAPISAĆ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ!

OPINIE

Wytyczanie nowej ścieżki zawodowej pod okiem Iwony było niezwykle inspirującym i odkrywczym procesem. Iwona jest świetnym przewodnikiem w procesie dookreślania talentów i zawodowych preferencji. Słucha uważnie i pyta angażująco. Naprowadza nienarzucająco i konkluduje trafnie. Iwona potrafi zbudować atmosferę zaufania, która pozwala otworzyć się na nowe możliwości i spojrzeć na cele z innej perspektywy. Serdecznie polecam Iwonę jako coacha dla każdego, kto pragnie odnaleźć swoją ścieżkę zawodową i maksymalnie wykorzystać swój potencjał.

Katarzyna Jurczyk