Opis
Trener więzi z naturą to zbiór wiedzy, narzędzi i metod służących poprawie jakości życia poprzez świadomy kontakt z przyrodą przez Twoją grupę odbiorców oraz Ciebie samego/samą.
Wprowadź zmiany w swojej organizacji, rodzinie czy zespole. Zacznij wpływać na jakość życia osób z Twojego otoczenia i zbuduj w sobie fundamenty do zdrowia i równowagi.
Kurs składa się z 10-ciu modułów:
Moduł I – Teoria więzi z naturą i jej korzyści dla człowieka
Moduł II – Ścieżki prowadzące do kontaktu z naturą – różnorodne sposoby na budowanie więzi
Moduł III – Rola natury w Twoim miejscu pracy i zamieszkania
Moduł IV – Wpływ natury na obraz ciała
Moduł V – Sesja bazująca na 5 ścieżkach prowadzących do kontaktu z naturą
Moduł VI – Organizacja i bezpieczeństwo zajęć – ewaluacja wg modelu SPEF
Moduł VII – Kreatywny model tworzenia sesji
Moduł VIII – Komunikacja trenera
Moduł IX – Twój program więzi z naturą
Moduł X – Podsumowanie
Ponadto razem z kursem otrzymasz bonusy:
➜ 30 dni przygód w naturze – miesięczny e-mailowy program nawiązywania więzi z naturą.
➜ Karty PDF z aktywnościami na bazie 5 ścieżek prowadzących do kontaktu z naturą.
➜ Instrukcje graficzne ćwiczeń i aktywności, które możesz wykonywać ze swoją grupą.
➜ Materiały pomocnicze do opracowania własnych programów/zajęć/aktywności.
➜ Kod zniżkowy na zestaw kart „Ciało – moja ziemia” – produktu, który możesz wykorzystać do zajęć, coachingu, pracy nad samoakceptacją.
Dołącz do kursu Trenera więzi z naturą i zacznij promować siłę, równowagę i zdrowie, które można czerpać z przyrody!
Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj tutaj.







Gosia (zweryfikowany) –
Świetny kurs, otrzymałam to czego szukałam. Duża dawka rzetelnej wiedzy, ale też uważności i wsparcia w całym procesie zdobywania wiedzy i umiejętności. Z pewnością zyskałam nowe kompetencje, które pozwolą mi rozwinąć skrzydła i będą przydatne zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej. Tyle się wokół nas dzieje… po tym kursie spojrzyj na przyrodę i na siebie z większą czułością 🙂 Dziękuję Iwono!
Emocjewnaturze (zweryfikowany) –
fd
Katarzyna (zweryfikowany) –
Cieszę się, że zdecydowałam się na tę zieloną przygoda wgłąb lasu i …siebie!
Kurs ma wiele zalet. Dla mnie najważniejsze trzy to: 1. mogłam go robić w swoim tempie i w swoim wolnym czasie, 2. wiedza przekazywana jest różnymi kanałami: na filmikach, tekstowo, poprzez rozbudowaną bibliografią i również w wymianie mailowej z Trenerką oraz 3. zawiera bonusy, wykraczające poza obszar lasoterapii, ale jakże przydatne 🙂 Nie napiszę, jakie to dodatki, niech będą miłą niespodzianką dla Kursantów.
Może warto wspomnieć, że kurs wymaga praktykowania i doświadczania w naturze. Także jest zachowany balans między pracą z komputerem, a w terenie:-))
Nie da się go skończyć, tylko przyswajając wiedzę w zaciszu domowym. I bardzo dobrze, bo prowokuje do działania z ludźmi i dla ludzi 🙂
Donata Pliszka (zweryfikowany) –
Bardzo ciekawy, rzetelnie opracowany kurs, który pogłębił moją wiedzę dotyczącą więzi z naturą i lasoterapii oraz zainspirował do wielu nowych doświadczeń i działań. Robiłam go spokojnie, w swoim tempie, z ogromnie życzliwym wsparciem Iwony, której rady i wskazówki okazały się przydatne w praktyce. Bardzo dziękuję!
Kamila (zweryfikowany) –
Jestem bardzo zadowolona z kursu lasoterapii, zdobyłam dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, Trenerka na każdym etapie była bardzo pomocna:)
Każdy moduł jest przejrzysty i bardzo jasno napisany, bardzo się cieszę, że miałam okazję poznawać „tajniki lasu” właśnie z „Emocje w Naturze”
Polecam !
IChN Consulting (zweryfikowany) –
Dziękuję za ten kurs. Przyniósł mi wiele dobrego. Poza dość obszerną wiedzą i praktyką – miałam możliwość poznać siebie lepiej i dokonać dość zaskakujących odkryć. Cieszę się na to wszystko, co przede mną, wraz z zakończeniem tej inspirującej przygody.💚
Marysia –
Bardzo dziękuję Iwonie za ten kurs i całą wspólną drogę jaka doprowadziła mnie do jego ukończenia!
Duża dawka wiedzy, bardzo atrakcyjne spotkania, duża elastyczność jeśli chodzi o realizację kursu.
Polecam każdemu – to wiedza jaką KAŻDY człowiek powinien mieć, żeby żyć szczęśliwiej!
Agnieszka (zweryfikowany) –
Kurs lasoterapii był dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Zdobyłam ogrom wiedzy na temat natury, jej dobroczynnego wpływu na nasze ciało, emocje i samopoczucie. Program jest bogaty w praktyczne wskazówki i inspiracje, które mogę wykorzystać zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy z innymi. Szczególnie doceniam wsparcie prowadzącej – Jej zaangażowanie, otwartość i gotowość do dzielenia się wiedzą sprawiły, że czułam się zaopiekowana i zmotywowana do dalszego rozwoju. To kurs, który nie tylko poszerza wiedzę, ale także pomaga budować głębszą relację z naturą i samym sobą.