Kurs Trener więzi z naturą – samodzielna ścieżka

8 opinii klienta

699,00 

Trener więzi z naturą – samodzielna ścieżka to kompleksowy, 10-modułowy kurs dla nauczycieli, rodziców, pracowników biurowych, team leaderów i pracodawców, którzy chcą żyć zdrowo i kreatywnie.

Kurs w wariancie samodzielnej ścieżki obejmuje:

  • materiały wideo na platformie kursowej
  • zadania do wykonania + feedback mailowy
  • indywidualną podsumowującą sesję coachingową online
Kategoria:

Opis

Trener więzi z naturą to zbiór wiedzy, narzędzi i metod służących poprawie jakości życia poprzez świadomy kontakt z przyrodą przez Twoją grupę odbiorców oraz Ciebie samego/samą.

Wprowadź zmiany w swojej organizacji, rodzinie czy zespole. Zacznij wpływać na jakość życia osób z Twojego otoczenia i zbuduj w sobie fundamenty do zdrowia i równowagi.

Kurs składa się z 10-ciu modułów:

Moduł I – Teoria więzi z naturą i jej korzyści dla człowieka
Moduł II – Ścieżki prowadzące do kontaktu z naturą – różnorodne sposoby na budowanie więzi
Moduł III – Rola natury w Twoim miejscu pracy i zamieszkania
Moduł IV – Wpływ natury na obraz ciała
Moduł V – Sesja bazująca na 5 ścieżkach prowadzących do kontaktu z naturą
Moduł VI – Organizacja i bezpieczeństwo zajęć – ewaluacja wg modelu SPEF
Moduł VII – Kreatywny model tworzenia sesji
Moduł VIII – Komunikacja trenera
Moduł IX – Twój program więzi z naturą
Moduł X – Podsumowanie

Ponadto razem z kursem otrzymasz bonusy:

30 dni przygód w naturze – miesięczny e-mailowy program nawiązywania więzi z naturą.
Karty PDF z aktywnościami na bazie 5 ścieżek prowadzących do kontaktu z naturą.
Instrukcje graficzne ćwiczeń i aktywności, które możesz wykonywać ze swoją grupą.
Materiały pomocnicze do opracowania własnych programów/zajęć/aktywności.
Kod zniżkowy na zestaw kart „Ciało – moja ziemia” – produktu, który możesz wykorzystać do zajęć, coachingu, pracy nad samoakceptacją. 

Dołącz do kursu Trenera więzi z naturą i zacznij promować siłę, równowagę i zdrowie, które można czerpać z przyrody!

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj tutaj.

8 opinii dla Kurs Trener więzi z naturą – samodzielna ścieżka

  1. Gosia (zweryfikowany)

    Świetny kurs, otrzymałam to czego szukałam. Duża dawka rzetelnej wiedzy, ale też uważności i wsparcia w całym procesie zdobywania wiedzy i umiejętności. Z pewnością zyskałam nowe kompetencje, które pozwolą mi rozwinąć skrzydła i będą przydatne zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej. Tyle się wokół nas dzieje… po tym kursie spojrzyj na przyrodę i na siebie z większą czułością 🙂 Dziękuję Iwono!

  2. Emocjewnaturze (zweryfikowany)

    fd

  3. Katarzyna (zweryfikowany)

    Cieszę się, że zdecydowałam się na tę zieloną przygoda wgłąb lasu i …siebie!
    Kurs ma wiele zalet. Dla mnie najważniejsze trzy to: 1. mogłam go robić w swoim tempie i w swoim wolnym czasie, 2. wiedza przekazywana jest różnymi kanałami: na filmikach, tekstowo, poprzez rozbudowaną bibliografią i również w wymianie mailowej z Trenerką oraz 3. zawiera bonusy, wykraczające poza obszar lasoterapii, ale jakże przydatne 🙂 Nie napiszę, jakie to dodatki, niech będą miłą niespodzianką dla Kursantów.

    Może warto wspomnieć, że kurs wymaga praktykowania i doświadczania w naturze. Także jest zachowany balans między pracą z komputerem, a w terenie:-))
    Nie da się go skończyć, tylko przyswajając wiedzę w zaciszu domowym. I bardzo dobrze, bo prowokuje do działania z ludźmi i dla ludzi 🙂

  4. Donata Pliszka (zweryfikowany)

    Bardzo ciekawy, rzetelnie opracowany kurs, który pogłębił moją wiedzę dotyczącą więzi z naturą i lasoterapii oraz zainspirował do wielu nowych doświadczeń i działań. Robiłam go spokojnie, w swoim tempie, z ogromnie życzliwym wsparciem Iwony, której rady i wskazówki okazały się przydatne w praktyce. Bardzo dziękuję!

  5. Kamila (zweryfikowany)

    Jestem bardzo zadowolona z kursu lasoterapii, zdobyłam dużo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej, Trenerka na każdym etapie była bardzo pomocna:)
    Każdy moduł jest przejrzysty i bardzo jasno napisany, bardzo się cieszę, że miałam okazję poznawać „tajniki lasu” właśnie z „Emocje w Naturze”
    Polecam !

  6. IChN Consulting (zweryfikowany)

    Dziękuję za ten kurs. Przyniósł mi wiele dobrego. Poza dość obszerną wiedzą i praktyką – miałam możliwość poznać siebie lepiej i dokonać dość zaskakujących odkryć. Cieszę się na to wszystko, co przede mną, wraz z zakończeniem tej inspirującej przygody.💚

  7. Marysia

    Bardzo dziękuję Iwonie za ten kurs i całą wspólną drogę jaka doprowadziła mnie do jego ukończenia!
    Duża dawka wiedzy, bardzo atrakcyjne spotkania, duża elastyczność jeśli chodzi o realizację kursu.
    Polecam każdemu – to wiedza jaką KAŻDY człowiek powinien mieć, żeby żyć szczęśliwiej!

  8. Agnieszka (zweryfikowany)

    Kurs lasoterapii był dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Zdobyłam ogrom wiedzy na temat natury, jej dobroczynnego wpływu na nasze ciało, emocje i samopoczucie. Program jest bogaty w praktyczne wskazówki i inspiracje, które mogę wykorzystać zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy z innymi. Szczególnie doceniam wsparcie prowadzącej – Jej zaangażowanie, otwartość i gotowość do dzielenia się wiedzą sprawiły, że czułam się zaopiekowana i zmotywowana do dalszego rozwoju. To kurs, który nie tylko poszerza wiedzę, ale także pomaga budować głębszą relację z naturą i samym sobą.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *