Skip to main content

Moja natura

Słów kilka na dobry początek ...

O mojej naturze słów kilka….

Moim ulubionym słowem jest życiodajność. Kojarzy mi się ze znaczeniem mego imienia – „łuk ciosany z drewna cisowego”. I choć zawsze się uśmiecham, gdy o tym myślę, to drewno cisowe podobno jest synonimem życiodajności, a ta dobija się do mnie z wewnętrznych czeluści, żebym pozwoliła jej żyć w zgodzie z jej naturą.

Wiele rzeczy robiłam, a one doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem. Wszystkie ścieżki wiodły do domu, które zawiera się w jednym słowie – NATURA. Ta na zewnątrz i ta wewnątrz.

Dlatego zostałam przewodniczką i instruktorką kąpieli leśnych. Chętnie poprowadzę Cię przez leśne ścieżki w głąb serca. Konsekwentnie idę również w stronę pogłębienia relacji z ciałem przez ruch, dlatego organizuję warsztaty, w których mamy okazje zgłębić mądrość ciała.

Uwielbiam podróże, choć myślę, że te największe odbyły się w górach i dolinach własnych strachów, obaw i przekonań, które konsekwentnie przekraczam krok po kroku.

Co mogę zaoferować?

Mam bogate doświadczenie i umiejętności. Z wykształcenia jestem oligofrenopedagogiem, nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz familiologiem. Dodatkowo pracowałam również jako instruktor rekreacji ruchowej, fitness oraz prowadziłam liczne zajęcia ruchowo taneczne z dziećmi, dorosłymi i seniorami. Moja fascynacja ruchem doprowadziła mnie do kursu analizy technik terapii tańca i ruchu Labana oraz choreoterapii. Jestem również czynnym coachem w trakcie zdobywania zawodu fitoterapeuta i naturopata. Moje ścieżki rozwoju zawodowego łączą się w holistyczne podejście uwzględniające RUCH, CIAŁO, UMYSŁ i NATURĘ.

 

Napisz do mnie!