Skip to main content

Coaching dla biznesu

Rozwijaj zespół i osiągaj sukcesy!

Biznes może być jak maszyna. Jeśli dostanie odpowiednie ilości energii, wszystkie tryby zostaną idealnie dopasowane, a odpowiednie części naoliwione - będzie działać sprawnie. Równie sprawnie, a także wydajnie i skutecznie może funkcjonować firma. Odpowiednio zadbana, dzięki sile i zaangażowaniu kadry menadżerskiej i pracowników, nabierze szybkiego tempa rozwoju i wyróżni się na tle konkurencji. Jak to osiągnąć? Wystarczy umiejętnie bazować na ukrytych możliwościach, talentach i motywacji. Najskuteczniejszym sposobem, aby korzystać w pełni z potencjału zaangażowanych i zadowolonych pracowników, zwiększyć zyski firmy i osiągnąć sukces, jest coaching.

COACHING PRZYWÓDZTWA

Ukierunkowany na rozwój kompetencji przywódczych, osobistej charyzmy, odpowiedzialności, zdolności przewodzenia innym ludziom i komunikacji interpersonalnej.

COACHING NARZĘDZIOWY

Skupiony na rozwijaniu konkretnych umiejętności, np. rozwijanie kompetencji sprzedażowych, motywacyjnych, negocjacyjnych lub innych – związanych z kulturą danej organizacji.

COACHING SOMATYCZNY

Praca nad rozwojem zawodowym i osobistym, skupiona na kompetencjach miękkich i umiejętności wykorzystania wewnętrznych zasobów do efektywnej pracy, która obejmuje również elementy pracy z ciałem

Oto niektóre z korzyści, jakie mogę zaoferować Państwa organizacji:

Zwiększona produktywność – pomogę pracownikom pracować bardziej efektywnie, co z pewnością doprowadzi do ociągnięcia Państwa celów biznesowych przy jednoczesnej satysfakcji pracowników.

– Wzrost umiejętności przywódczych – pomogę liderom Państwa firmy rozwinąć silniejsze umiejętności komunikacyjne, lepsze zdolności decyzyjne i zwiększoną inteligencję emocjonalną, które są niezbędne do skutecznego przywództwa.

– Pogłębienie satysfakcji z pracy – zajmę się obszarami niezadowolenia i frustracji, pomoże to pracownikom znaleźć poczucie spełnienia i doprowadzi do wzrostu satysfakcji z pracy, a w konsekwencji zmniejszenia rotacji. Nic tak nie wspiera firmy jak zaangażowanie i zadowolenie zatrudnionych w niej osób.

– Lepsza równowaga między pracą a życiem prywatnym – pomogę pracownikom zarządzać swoim czasem i ustalać priorytety zadań, co doprowadzi do większej terminowości, redukcji stresu i zwiększenia ich poczucia równowagi między pracą a życiem prywatnym.

– Rozwój osobisty i zawodowy pracowników – będziemy pracować nad identyfikacją mocnych i słabych stron członków Państwa firmy oraz opracujemy plan rozwoju osobistego, który pomoże im stać się bardziej efektywnymi i odnoszącym sukcesy pracownikami. Wzmocnimy poczucie pewności siebie, własnej wartości, entuzjazmu i energii do działania.

Jak wygląda współpraca ze mną?

 1. Zaczynamy od ustalenia potrzeb w Państwa firmie, określamy kto będzie korzystał z sesji coachingowych, by następnie ustalić terminy i częstotliwość spotkań.
 2. Podczas pierwszej sesji analizujemy sytuację osoby, która będzie miała coaching. Ustalamy istotne obszary do pracy. To dobry czas, aby się poznać, zadać pytania, wyjaśnić wątpliwości.
 3. Spotkania online – spotykamy się na 60-minutowe sesje na platformie Zoom.
 4. Podczas każdej sesji ustalamy cel. Cele mogą dotyczyć różnych obszarów (efektywność, motywacja do pracy, umiejętności przywódcze, rozwój zawodowy).
 5. Praca coachingowa opiera się na pytaniach i ćwiczeniach, które pobudzają do myślenia, zrozumienia przez osobę coachingowaną potrzeb, celów i wyzwań. Możemy również wykorzystywać ćwiczenia wizualizacyjne, praktyki mindfulness oraz niezwykle skuteczne, a mniej znane metody niekonwersacyjne (praca z ciałem, praca z obrazem).
 6. Każde spotkanie kończy się zaplanowaniem działań lub jednym krokiem do wdrożenia po spotkaniu.
 7. Wszystkie sesje są poufne, zachowuje pełną dyskrecję informacji.

Jaki rodzaj coachingu oferuję?

Coaching przywództwa

 

Leadership coaching lub coaching menedżerski – ukierunkowany na rozwój kompetencji przywódczych, osobistej charyzmy, odpowiedzialności, zdolności przewodzenia innym ludziom i komunikacji interpersonalnej. Przykładowe obszary/tematy:

Skuteczne zarządzanie zespołem – jak efektywnie zarządzać zespołem, budować relacje między pracownikami i motywować ich do osiągania celów.

Budowanie kultury organizacyjnej – jak kształtować kulturę organizacyjną, która sprzyja rozwojowi firmy i zwiększa jej konkurencyjność na rynku.

Efektywne komunikowanie się w firmie – jak poprawić komunikację między pracownikami, zwiększyć efektywność spotkań i uniknąć nieporozumień.

Rozwój umiejętności przywódczych – jak stać się bardziej skutecznym i charyzmatycznym liderem, który inspiruje i motywuje zespół.

Coaching narzędziowy

 

Skupiony na rozwijaniu konkretnych umiejętności, np. rozwijanie kompetencji sprzedażowych, motywacyjnych, negocjacyjnych lub innych – związanych z kulturą danej organizacji.

Rozwój strategii biznesowej – jak opracować skuteczną strategię biznesową, która umożliwi firmie osiągnięcie sukcesu.

Zarządzanie zmianami – jak wprowadzać zmiany w organizacji, aby zwiększyć efektywność pracy i osiągnąć lepsze wyniki.

Rozwój umiejętności sprzedażowych – jak poprawić umiejętności sprzedażowe pracowników, aby zwiększyć sprzedaż i przychody firmy.

Zarządzanie finansami – jak skutecznie zarządzać finansami firmy, aby zwiększyć jej rentowność i poprawić wyniki finansowe.

Efektywne planowanie i organizacja pracy – jak planować i organizować pracę w firmie, aby zwiększyć efekty i osiągać lepsze wyniki.

Coaching somatyczny

 

Praca nad rozwojem zawodowym i osobistym, skupiona na kompetencjach miękkich i umiejętności wykorzystania wewnętrznych zasobów do efektywnej pracy, która obejmuje również elementy pracy z ciałem np. ćwiczenia (oddechowe, relaksacyjne, medytacyjne).

Redukcja stresu – jak opanować narzędzia redukcji stresu, by szybko i świadomie wrócić do stanu równowagi i pełni skupienia na obowiązkach.

Rozwój kreatywności – jak ćwiczyć ciało i umysł, aby pobudzić swoją kreatywność, zdolność rozwiązywania problemów.

Poprawa zdrowia i jakości życia – jak dbać o fizyczny i emocjonalny dobrostan, aby czuć siłę i energię do pracy.

Wzrost świadomości – jak korzystać z wewnętrznych zasobów, by skupiać się na priorytetach i zwiększać skuteczność w działaniu. 

Poznaj możliwości współpracy

1 sesja

Sesja indywidualna

350 zł

6 sesji

Pakiet 3-miesięczny

1950 zł

10 sesji

Pakiet 5-miesięczny

3000 zł

Opinie o współpracy ze mną

“„To, co cenię we współpracy z Iwoną najbardziej, to że podczas każdego spotkania udało się zidentyfikować to „coś” do zmiany oraz ustalić zestaw praktycznych narzędzi - do zastosowania od ręki i do systematycznej pracy. Finalnie, po serii spotkań, czuję - i widzę to po feedbacku innych osób - że w najważniejszych dla mnie obszarach „do poprawy” - jest znacząca poprawa. To było ważne, bo podejmowałem bardzo ważne i odważne decyzje.
Ponadto Iwona:
- swobodnie żongluje metodami dopasowując je do człowieka (do celu, nastroju, potrzeby)
- jest pełna pozytywnej energii oraz empatii
- wprowadza swobodną atmosferę
- ... robi notatki i wysyła je po spotkaniu, co bardzo pomaga w utrwalaniu nowych zachowań”.”

Robert Wójcik

“„Bardzo dziękuję za wspaniałe sesje coachingowe! Inspirujące i wzmacniające - tak że teraz z odwagą robię kolejne kroki zmierzające do mojego celu. Wiele słów z naszych rozmów pozostanie ze mną na długo. Polecam wszystkim!”.”

Dobromiła Smolak

Masz pytania? Napisz.

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Temat wiadomości

  Wiadomość