Skip to main content

Warsztaty WELLBEING

Połącz ciało z umysłem przez ruch. Poznaj język Twojego ciała, język ruchu - MĄDROŚĆ CIAŁA i płynącą z niego moc! Zapisz się lub pracowników na warsztaty rozwojowe.

Chcę wiedzieć więcej

Mądrość ciała - poznaj jej moc!

Ciało. Znosi tak dużo! Wykonuje swoje liczne, powtarzalne procesy dzień po dniu. Idzie, biega, stoi, nosi, pracuje. Musi dzielnie radzić sobie z tym wszystkim, co mu robimy – jak jemy, ile śpimy. Jakby tego jeszcze było mało wszechobecna presja każe mu wyglądać tak, a nie inaczej. Tyle wkoło o tym ciele, a tak naprawdę niewiele z nim wspólnego. Bo gdyby tak wsłuchać się w jego mądrość, wczuć się w jego rytm, połączyć je z głową, popatrzeć z czułością to… No właśnie – co? Sprawdź!

Zrób pierwszy lub kolejny krok, aby żyć w zgodzie z Twoją naturą. Zacznij od kontaktu z własnym ciałem i ruchu, który z niego płynie. Nie potrzebujesz układów choreograficznych. Ruch jest w Tobie, bo ruch to życie. Zapraszam na warsztaty ruchowe.

ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU –
CIAŁO – MÓJ DOM

Warsztaty poświęcone świadomości ciała, komunikacji z sobą samym przez ruch, ciało w ruchu.

ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU –
SIŁA UMYSŁU

Warsztat porusza tematykę naszych myśli, które mają ogromną moc wspierania nas w działaniu lub ...hamowaniu i ograniczaniu. To wszystko jednak przy ogromnym wsparciu ruchu i naszego ciała

ŚCIEŻKI DO DOBROSTANU –
AROMATERAPIA NA CO DZIEŃ

Olejki eteryczne mają ogromną moc! Dowiedz się, jak korzystać z nich na co dzień, by dbać o swoje samopoczucie i profilaktykę prozdrowotną.

Tańce w kręgu – kurs w ISKRZE

Poznaj proste kroki tańców z całego świata. Tańce integracyjne, dające wsparcie i dużo radości.

„Ciało – mój dom”

„Ciało – mój dom” to warsztaty poświęcone świadomości ciała, komunikacji z sobą samym przez ruch, ciało podczas ruchu. Podczas zajęć poznasz inny wymiar ruchu. Nie potrzebujesz doświadczenia tanecznego. Odkryjesz wolność, swobodę i dobrą zabawę w ruchu intuicyjnym, autentycznym i improwizacjach ruchowo – tanecznych. Tutaj nie ma powinności, choreografii. Zaproszenia ruchowe to impuls do odkrycia Twojego rytmu i mądrości płynącej z ciała.

Będziemy korzystać z ćwiczeń z pracy z oddechem, elementów terapii tańca, rysunku intuicyjnego, praktyk mindfullness. To wszystko w ciepłej atmosferze – życzliwym gronie innych kobiet, które szukają drogi do siebie lub podążają jej szlakiem. Jakie korzyści wyniesiesz z warsztatów?

– Głębszą świadomość swojego ciała
– Poznasz nowy wymiar ruchu, który łączy ciało z umysłem
– Poczujesz wolność w ruchu intuicyjnym, autentycznym i improwizacjach ruchowo – tanecznych
– Popatrzysz na swoje ciało z innej perspektywy
– Odkryjesz nowy sposób czytania siebie przez ruch
– Ugruntujesz się w sobie i w swoim ciele
– Pogłębisz pozawerbalną komunikację
– Będziesz czerpać z mądrości Twojego ciała.

 

Siła umysłu

Warsztat porusza tematykę naszych myśli, które mają ogromną moc wspierania nas w działaniu lub …hamowaniu i ograniczaniu. Zajmiemy się na nim higieną umysłu i wybieraniu tych myśli, które nam służą. To wszystko jednak przy ogromnym wsparciu ruchu i naszego ciała, ponieważ to, co myślimy wpływa na to jak się poruszamy, a to jak się poruszamy na to, co myślimy”. /Halprin/

Podczas warsztatów przejdziemy przez aktywności, które pomogą w odnalezieniu swoich zasobów, pewności siebie, a także nauczymy się, jak korzystać ze swoich własnych pozytywnych doświadczeń, aby wzmacniać siebie w działaniu i korzystać z tych prostych metod na co dzień, aby dodać sobie odwagi.

Tańce w kręgu

Proste tańce wywodzące się z całego świata (greckie, bałkańskie, naszych sąsiadów, izraelskie), które idealnie integrują ludzi. Każdy z tańców ma jednak głębokie znaczenie. W zależności od stopnia trudności mogą być tańczone przez dzieci, młodzież i dorosłych.

To wyjątkowe tańce, które dają dużo wsparcia, tańczone po kole – figurze idealnej – dają poczucie wspólnoty i jedności, w której wszyscy są równi. Prostota ich kroków sprawia, że mogą być tańczone przez wszystkich.

Prowadzę kursy instruktorskie. Wszelkie informacje TUTAJ.

Opinie o warsztatach

Miałam poczucie, że się rozluźniłam, zniknęło napięcie w moim ciele. Cały ten czas upłynął bardzo szybko i był przyjemny. Twoja naturalność, zaangażowanie, sposób mówienia bardzo pomogły mi poczuć się komfortowo i bezpiecznie.

Miłka S.

Warsztaty ruchowe - ugruntowanie - były super! Jasne instrukcje do każdego zadania, atmosfera otwartości, szacunku i luz. To były moje pierwsze warsztaty z ruchu ciała i uważam, że bardzo dobrze wprowadziły mnie w temat kontaktu z ciałem.

Kasia J.

Warsztaty Rozwoju Osobistego

Głębsza świadomość ciała

Znajdziesz oparcie i ugruntowanie w swoim ciele, połączysz je z głową i zobaczysz, jak wiele ma ono Ci do przekazania. Mądrość ciała to ogromna moc. Czerp z niej jak najwięcej.

Czułe spojrzenie i nowa perspektywa

Aktywności proponowane podczas warsztatów są zaproszeniem do spojrzenia na swoje ciało bez oceny i krytyki. Przecież to nasz sprzymierzeniec, który tyle dla nas robi! Czułość i uważność zmienia perspektywę odbioru obrazu ciała.

Wolność i nowa jakość ruchu

Nie potrzebujesz znać żadnych kroków, choreografii, układów tanecznych. Nie musisz obawiać się, jak wyglądasz w ruchu. Odkryjesz wolność, swobodę i nową jakoś ruchu w tańcu intuicyjnym, autentycznym, symbolicznym itp.

Jak żyć w zgodzie z naturą?

Zapisz się do newslettera i otrzymaj comiesięczny pakiet wiedzy, który wesprze Cię w życiu w zgodzie z Twoją naturą.

Masz pytania? Pisz śmiało.

mądrość ciała

„Ruch wpływa na to, jak się czujemy, a to jak się czujemy wpływa na to, jak się poruszamy, a to z kolie na obrazy, jakie w nas powstają”. /A. Halprin/

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Temat wiadomości

    Wiadomość